مشاوره مدیریت

 

با توسعه روند خصوصی سازی صنایع کشور و به خصوص صنایع معدنی و همین‌طور واگذاری و فروش سهام آنها به اشخاص حقیقی و حقوقی، این شرکت‌ها افزایش بهره وری و ارتقای مزیت‌های رقابتی به منظور کسب بیشتر سهم بازار و سودآوری بیشتر را در راس برنامه‌های کاری خود قرار دادند. در این میان، اجرایی نمودن این سیاست، به بررسی وضعیت فعلی این شرکت‌ها در مقایسه با رقبایشان و سپس تدوین برنامه‌های عملیاتی برای رسیدن به اهداف تعیین شده نیاز داشت.

 

شرکت فلزات و مواد با تجربه چندین ساله ارایه مشاوره اقتصادی در صنایع معدنی و با درک این نیاز که اغلب سازمان‌ها شناخت کافی از وضعیت فعلی خود نداشته و به روند تغییرات لازم واقف نیستند، اقدام به ارایه مشاوره مدیریت به مدیران ارشد شرکت‌ها نموده است. خدمات مشاوره مدیریت در حقیقت شامل خدمات قالبی جامع از خدمات مطالعاتی و همین‌طور ارایه بهترین راهکارها به مدیران شرکت‌ها، برای دسترسی سریع به اهداف سازمانی تعریف شده است.

 

علاوه بر موارد فوق، توسعه سرمایه‌گذاری در بخش معدن و صنایع معدنی در کشور و تشکیل شرکت‌ها و هلدینگ‌های سرمایه‌گذاری به همین منظور، باعث شده تا شرکت فلزات و مواد، علاوه بر ارایه خدمات مشاوره به شرکت‌های فعال در این حوزه، به تازه واردان و شرکت‌های علاقمند به سرمایه‌گذاری در این حوزه نیز خدمات مشاوره مدیریت ارایه دهد که شامل مجموعه کاملی از خدمات مطالعاتی و مشاوره ای برای انتخاب زمینه‌های مناسب برای سرمایه‌گذاری و همچنین مشاوره‌های لازم در حین سرمایه‌گذاری و فعالیت‌های تولیدی را نیز شامل می‌شود.

 

ارایه خدمات مشاوره مدیریت به مشتریان، منجر به تعریف دقیق مسائل با توجه به مشکلات سازمان‌ها و انتقال اهمیت موضوع به مدیران آنها می‌شود که یکی از مهم ترین ارکان، برای پیشبرد تدریجی امور و بهبود شرایط است.

 
 

صنايع مخاطب

خدمات شرکت فلزات و مواد تمامی حوزه های کاری مرتبط با صنایع معدنی و فلزی، مواد اولیه و کمکی و صنایع وابسته را شامل می شود.

ماهنامه اخبار فلزات

ماهنامه اخبار فلزات به منظور پوشش اخبار و تحولات بازار فلزات منتشر می شود.

آدرس: تهران، خیایان شریعتی، بالاتر از تقاطع سمیه، پلاک 114، واحد 11

تلفن: 5-77653844 21 98+

فکس: 77653707 21 98+

پست الکترونیک: info@amc-co.ir

2017 © کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت فلزات و مواد است