صنایع غیر فلزی

 

بخشی از صنایع وابسته به صنایع معدنی و فلزی، مربوط به صنایعی هستند که بر روی موادی به جز مواد معدنی و فلزی فعالیت می کنند. به طور مثال، فروآلیاژها طیف وسیعی از موادی هستند که در صنایع معدنی و فلزی کاربرد دارند ولی با توجه به اینکه جزو هیچ یک از گروه مواد معدنی و یا فلزی نیستند، نمی توان آنها را در تقسیم بندی های یادشده قرار داد. نمونه دیگر این مواد، اسیدها و مواد شیمیایی هستند که در صنایع معدنی و فلزی کاربرد دارند.

 

در برخی موارد، صنایع دیگری نیز وجود دارند که محصولات آنها در صنایع معدنی و فلزی کاربرد ندارد؛ بلکه این صنایع برای مصرف محصولات جانبی تولید شده در صنایع معدنی و فلزی احداث شده است و لذا می توان این صنایع را به نحوی، مرتبط با صنایع مذکور دانست. به طور مثال بخشی از صنعت کودهای شیمیایی فسفاته، در راستای مصرف اسید سولفوریک که محصول جانبی واحدهای ذوب مس و یا روی است، توسعه یافته و به همین دلیل، صنعت و بازار این کودها، به نحوی مورد توجه فعالان بازار فلزات بوده است.

 

شرکت فلزات و مواد، با توجه به مسائل عنوان شده، صنایع غیر فلزی وابسته با صنایع معدنی و فلزی را نیز جزو صنایع مخاطب خود قرار داده و در این صنایع نیز، اقدام به ارایه خدمات مطالعاتی و مشاوره ای می نماید.

 
 

صنايع مخاطب

خدمات شرکت فلزات و مواد تمامی حوزه های کاری مرتبط با صنایع معدنی و فلزی، مواد اولیه و کمکی و صنایع وابسته را شامل می شود.

ماهنامه اخبار فلزات

ماهنامه اخبار فلزات به منظور پوشش اخبار و تحولات بازار فلزات منتشر می شود.

آدرس: تهران، خیایان شریعتی، بالاتر از تقاطع سمیه، پلاک 114، واحد 11

تلفن: 5-77653844 21 98+

فکس: 77653707 21 98+

پست الکترونیک: info@amc-co.ir

2017 © کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت فلزات و مواد است